We zijn verheugd dat onze website nu ook is opgenomen op de website www.eerstewereldoorlog.nu , nadat iemand van ons team de netwerkdag had bezocht van dit coördinatieplatform. 

Dit is het coördinatieplatform voor de honderdjarige herdenking van de Eerste Wereldoorlog (1914-1918) in Nederland. Het platform is er voor iedereen die geïnteresseerd is in de geschiedenis – en herdenking van de Eerste Wereldoorlog.

De link waarop onze site staat is: http://www.eerstewereldoorlog.nu/agenda/secanje/  

Bezoek de site is ons advies, er staan namelijk een hoop wetenswaardigheden op en interssante links. Ons team zal contact blijven houden met het coördinatieplatform om het lot van de 92 Servische soldaten blijvend onder de aandacht te houden.

Categories: Nieuws

Leave a Reply

Avatar placeholder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.